PŁOCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA

Ogłoszenie o pracę - instruktor-plastyk

  • Ogłoszenie o pracę - instruktor-plastyk

Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Płocku zatrudni na stanowisku:

Instruktor społeczno-kulturalny - plastyk

Miejsce pracy: Płock, ul. Krzywoustego 3, Spółdzielczy Dom Kultury

Zakres obowiązków

  • Dbanie o wystrój pracowni i estetykę placówki,
  • Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z oprawą plastyczną i reklamą organizowanych przez SDK imprez,
  • Organizacja imprez o charakterze kulturalno- oświatowym, rozrywkowym i rekreacyjno- sportowym dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowywanie i prowadzenie korespondencji,
  • Inicjowanie oraz realizacja nowych form różnorodnych zajęć popularyzujących sztukę plastyczną,
  • Stała współpraca ze szkołami oraz innymi instytucjami o podobnych celach i zadaniach,
  • Wykonywanie czynności biurowych umożliwiających prawidłową pracę placówki,
  • Sprawowanie opieki nad stałymi formami plastycznymi działalności społeczno-kulturalnej prowadzonymi w placówce ,
  • Odpowiedzialność i prowadzenie zaplanowanych imprez w dni wolne od pracy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie pedagogiczne - plastyczne,
  • znajomość pakietu MS Office i programów graficznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Miłą atmosferę pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tematem wiadomości „Podanie o pracę”:

biuro@psmlw.pl

Prosimy dołączenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.